Salı, Mayıs 14, 2024

Bio-Frekans Bilinçaltı Telkin CD zihin haritanızı lehinize programlayabilirsiniz.

Pazarlama, Askeri eğitim, psikoloji ve kişisel gelişim alanlarında uzun yıllardır kullanılan, bilinçaltına mesajlar ulaştırarak bilinçaltını yeniden programlama sisteminin Türkiye'deki adı Bio-Frekans Bilinçaltı Telkin Sistemidir.  Bir diğer deyişle nesil kişisel gelişim ve değişim aracıdır.

Hipnoz CD – Hipno-Terapi – Hipno-Değişim – Telkin CD

Bio-Frekans Bilinçaltı Telkinler üç farklı fonksiyonu yerine getirerek kişisel değişimi sağlamaktadır.

  1. “Bilinç” bariyerini 5 farklı teknikle safdışı bırakır.
  2. Beyni alfa evresine sokarak, Beyni yarı hipnotik, (alıcı hale) getirir.
  3. Olumlama Mesajlarını transfer eder.

İşte sözkonusu üç fonksiyonu, gelişen audio teknolojisi, nöro bilim bulguları ve NLP tekniklerini kombine ederek ulaşan bio-frekans sistemi, kişisel gelişim ve değişimi bireyin zihninde başlatmayı sağlar.

Özgüven, Dışa-Dönük , Hafıza Geliştirme gibi, temelinde bilinçaltı zihin haritasının önemli rol oynadığı bir çok konuda, bireyin bilinçaltı söylem kalıplarını, bireyin arzu ettiği değişim doğrultusunda programlamayı hedeflemektedir. Yarı hipnoz halde olan “bilinç” ile birey günlük yaşamına ciddi bir müdahelede bulunmadan, bilinçaltı telkin seanslarını kendisi evinde rahat hissettiği ortamda gerçekleştirebilmektedir.

Bilinçaltı Değişim Modellerinin Temelinde Yatan En Önemli Bulguyu Şu Slogan İle Özetleyebiliriz:

“İnsanların kimlikleri, kişilikleri, ve edindikleri sıfatlar dışarda keşfedilmeyi bekleyen mutlak gerçekler değildir, herşey zihin yapısında örülü düşünce kalıplarında yatmaktadır.”

“Bilinçaltınızı Lehinize Programlayın”

Gizli Bilinçaltı Telkin Yöntemi Nasıl Çalışır

Doğduğumuz günden bu yana, dışarıdan aldığımız olumlu, olumsuz mesajları, dünyaya ve kendimize anam kazandırmak için zihnimize atar ve şablonlar oluştururuz. Bu şablonlar birer lens gibi çalışmaktadır. Çevremizde olan olguları ve kendimizi belirli açıdan görmemizi, yargılamamızı sağlar; sonuç olarak her bir kararımızı etkilerler.

Söz konusu söylem şablonları, bireyin lehine çalışabileceği gibi, aksi de gerçekleşebilir. Olumsuz söylemlerin baskın olduğu bir biliçaltı zihin haritası; özgüven eksikliği, başarısızlık korkusu, vajinismus gibi bireyin bilinçaltı zihin haritasının önemli rol oynadığı olguları meydana getirir.

Birey hayatında karşılaştığı, sistemli ve kendini tekrar eden bu olumsuzluklardan kurtulmanın yolunu her ne kadar dışarıda arasa da asıl kayak, bireyin kalıplaşmış bilinçaltı söylem kalıplarında yatmaktadır. Bu durumu değiştirmek de, zihin haritasını, bireyin lehine programlayabilmekte geçmektedir.

Bio-Frekans Bilinçaltı Telkin Yöntemi, bireyin  “bilincini” safdışı bırakarak, yarı hipnotik şekilde (beyni alıcı hale getirerek), konu ile ilgili alternatif olumlamarın doğrudan bilinçaltına ulaştırarak, değişimin sorunun kaynağı olan şablonlarda başarmayı sağlar

Banner Content

1 Comment

HASAN BAŞTÜRK Temmuz 6, 2014 at 6:35 pm

iradem ile sigara bırakamıyorum. tırnak yemeyide. aslında sanırım irademe hiç denecek kadar hakim olamıyorum. hipnotizma yada bio frekans yöntemle irademe hakim olmayı yada her nasılsa irademe bırakmadan hipnotizma ile sigarayı ve istemediğim bazı davranışlarımı değiştirmek istiyorum. yardımınız olurmu lütfen. bursa karacabeydenim. bursada nereye başvurabilirim.

Leave a Comment
BİZİ TAKİP EDİN

PINTEREST

INSTAGRAM

LINKEDIN

YOUTUBE
reklam

Sosyal